پولیش چراغ خودرو

بیشتر چراغ های جلو خودرو از پلاستیک پلی کربنات ساخته شده است که سخت ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه ای مناسب بجای شیشه در بخش های مختلف از جمله چراغ های جلو خودرو کاربرد دارد . اما با گذشت زمان به دلیل تابش مستقیم اشعه ی uv خورشید شفافیت خود را از دست می دهد و در نتیجه باعث زرد شدن رنگ آن می شود .

تعویض چراغ های جلو عملی پر هزینه میباشد مخصوصا در مورد خودرو های وارداتی و شاید  کیفیت قطعات جایگزین شده به اندازه ی کیت اصلی خودرو نباشد .

در روش پولیش چراغ خودرو متخصصین ما با مواد درجه 1 و روش های مناسب ، این مات شدن را از بین میبرند و شفافیت دوباره به چراغ خودرو برمیگردانند و شما هم اطمینان حاصل میکنید که خودروی شما از کیت اصلی شرکت تولید کننده ی خودرو استفاده میکنید .

این کار علاوه بر اینکه زیبایی خودرو ی شما را چندین برار میکند و آن را به حالت اولیه بر میگرداند مزیت دیگری هم دارد و آن رانندگی با شرایط و دید بهتر هنگام رانندگی در طول شب می شود و باعث لذت از رانندگی می شود .


نکته : هزینه ی پولیش چراغ در شرایط مختلف مانند مقدار خط و خش و مقدار حساسیت  خودرو بر اساس نوع و کلاس خودرو متفاوت و دارای رنج قیمتی مشخص می باشد . داخل سایت کمترین مقدار قرار داده شده و بعد از مشاهده ی خودرو توسط کارشناس هزینه ی نهایی به شما اعلام می شود .